Transpalet ve Palet Kantarlarında En Yeni Modeller..

Mebasan Mevlana Transpalet ve Palet Kantar Sistemleri olarak transpalet kantarlarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan transpalet kantarlarımız ile paletlere yüklenen ürünlerin rahat bir ölçüm yapılması sağlamaktadır. Transpalet kantarlarımızın tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Transpalet ve palet kantarlarımız birçok imalat ve hizmet merkezinde hızlı ve hatasız tartım işlemlerinde kullanılmaktadır.

Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında özellikle mamüllerin taşındığı, depolandığı gıda işleme tesisleri, lojistik şirketleri, soğuk hava depoları, alışveriş merkezleri gibi birçok alanda yüklerin tartılması için kullanılmakta ve ölçüm işlemlerinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

300 kilogramdan 3 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan transpalet kantarlarımız hafif yapısı, taşıma kolu ve taşıma tekerlekleri sayesinde firma ve kurum içerisinde rahat, hızlı ölçüm ve taşıma imkanı sunmaktadır. Palet kantarlarımız ve transpalet kantarlarımız uzun yıllar hizmet sunacak şekilde kaliteli olarak imal edilmektedir.

Transpalet kantarlarımızda bir kantarda olabilecek temel özelliklerin yanı sıra ilave bir çok fonksiyon bulunmaktadır. Ayrıca yazıcı bağlantısı ile tartım sonuçları da yazdırılabilmektedir.

Transpalet kantarlarımız ve palet kantarlarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle yanıcı, sıvı temasının çok olduğu ortamlarda dayanıklıdır. Paslanmaz yapısı sayesinde temizlik ve bakımında büyük kolaylık sağlanmaktadır.

Transpalet kantarlarımızı istenilen renk ve kaldırma kapasitesinde imal edebilmekte ayrıca kullanım alanına göre özel tasarımlar sunmaktayız.

Palet kantarlarımız ve transpalet kantarlarımızın fiyatları, kalite standartları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan Transpalet

Palet Kantarları

Transpalet Kantarları İmalatı Konya