Bobin Tartım Kantarları ve Rulo Kantarları..

Mebasan Mevlana Bobin ve Rulo Kantar Sistemleri olarak bobin tartım kantarlarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan rulo tartım kantarlarımız ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız.

Bobin kantarlarımızı farklı ebatlarda ve farklı kapasitelerde imal etmekteyiz. Rulo kantarlarımızın imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca bobin kantarlarımızda temel kantar özelliklerinin yanı sıra yazıcı bağlantısı gibi bir çok fonksiyonun da kullanılması sağlanabilecek yapıda üretim yapmaktayız.

Bobin kantarlarımızın tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Rulo ölçüm kantarlarımız rulo şeklinde üretilen ürünlerin tartılması için yüksek kaliteli imal edilmektedir. Özellikle endüstriyel imalat firmalarından bir çok üretim tesisine kadar kullanım alanına hitap etmekte, hızlı ve hatasız tartım imkanı sunmaktadır.

Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında özellikle üretim, sevkiyat, kalite ve kontrol süreçleri başta olmak üzere tüm endüstriyel işletmelerde geniş bir kullanım sahası bulunmaktadır.

İmalatı yapılan rulo şeklindeki tüm ürünlerin ve diğer malzemelerin ağırlıkların tespiti ve ağırlık limitlerinin denetlenmesi amacı ile kullanılmaktadır.

3 tondan 50 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan bobin tartım kantarlarımız genellikle demir çelik sanayi ve kağıt endüstrilerinde kullanılmakta, üzerinde bulunan V biçimindeki yatağı tüm ürünlerimizde standart olarak imal edilmektedir.

İmalatını ve satışını yaptığımız bobin ve rulo kantarlarımızın fiyatları üretim kalitemiz ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Rulo ve bobin kantarlarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur.

Özellikle dışarı da çalışacak rulo ve bobin kantarlarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Tozlu ve nemli ortamlarda ve ağır endüstri koşullarında sorunsuz çalışmaktadır.

Bobin ve rulo kantarlarımızı kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak imal etmekteyiz. Bobin tartım kantarlarımızın fiyatları, kalite standartları ve rulo kantarlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan Bobin

Tartım Kantarları

Rulo Kantarları İmalatı Konya