Artık Küçükbaş Hayvanlarınızın Tartımı Çok Kolay..

Mebasan Mevlana Küçükbaş Hayvan Baskül Sistemleri olarak küçükbaş hayvan basküllerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan küçükbaş hayvan basküllerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız.

Küçükbaş hayvan basküllerimizi farklı ebatlarda ve farklı kapasitelerde imal etmekteyiz. Küçükbaş hayvan basküllerimizin imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız.

Ayrıca küçükbaş hayvan basküllerimizde tüm baskül özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon, yazıcı bağlantıları ve hayvanın giriş çıkışı için kafesli yapısı bulunmaktadır. En ağır besicilik koşullarında bile sorunsuz çalışmaktadır.

600 kilograma kadar tartım imkanı sunmakta olan küçükbaş hayvan basküllerimiz ile küçükbaş hayvanların tartımını, gelişiminin izlenmesi ve küçükbaş sürünün ağırlığının ölçülmesi amacıyla kullanılmaktadır. İmalatını ve satışını yaptığımız küçükbaş hayvan basküllerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan küçükbaş hayvan basküllerimiz besi çiftliklerinden entegre et tesislerine kadar birçok alanda kullanılmaktadır.

Sizlere sunduğumu küçükbaş hayvan basküllerimiz tüm firma kurum yada kuruluşlar da küçükbaş hayvanların tartılması amacı ile tasarlanmış küçükbaş hayvanların tartımının yapılması, günlük ağırlıklarının tespiti ve sürünün denetlenmesi amacı ile kullanılmaktadır.

Tüm küçükbaş hayvan basküllerimizin tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Küçükbaş hayvan basküllerimiz küçükbaş hayvancılığın bulunduğu tüm sektörlerde kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır.

Kaliteli olarak imal ettiğimiz küçükbaş hayvan basküllerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak küçükbaş hayvan basküllerimizde korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Küçükbaş hayvan basküllerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel sürü toplu tartımı içinde imal etmekteyiz. Küçükbaş hayvan basküllerimizin fiyatları, kalite standartları ve küçükbaş hayvan basküllerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Küçükbaş Hayvan

Baskülleri İmalatı