Döküm Sanayisinde İşinizi Kolaylaştıran Çözümler..

Mebasan Mevlana Dökümcü Baskül Sistemleri olarak dökümcü basküllerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız.

Dökümcü basküllerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanmaz ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan dökümcü basküllerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız. Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan dökümcü basküllerimiz döküm sanayisinden, döküm ürün satış firmalarına kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Dökümcüler için imal ettiğimiz basküllerimiz döküm tesislerinde, döküm ürünlerinin tartımının kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

1,5 tondan 6 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan dökümcü basküllerimiz ile döküm ürünlerinin ard arda tartımının kolay olarak yapılması ve tartım işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanmanız sağlanmaktadır. İmalatını ve satışını yaptığımız dökümcü basküllerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım anına göre belirlenmektedir.

Dökümcü basküllerimizin tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Dökümcü basküllerimiz tüm döküm sektörlerin de kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır. Dökümcü basküllerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz.

Yüksek Kalite Dökümcü Baskülleri

Özel olarak dökümcü basküllerimizin imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca dökümcü basküllerimiz de tüm baskül özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve yazıcı bağlantıları bulunmaktadır.

Yüksek kalite dökümcü basküllerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz. Dökümcü basküllerimizin fiyatları, kalite standartları ve dökümcü basküllerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Dökümcü Baskülleri

Dökümcü Baskülleri İmalatı Konya