Hassas Terazilerimiz İle Tartım Hassasiyetini Hissedin..

Mebasan Mevlana Hassas Terazi Sistemleri olarak Hassas terazilerin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan hassas terazilerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını ayrıca bilgisayar bağlantıları sayesinde istenilen şekilde kullanılabilmesini sağlamaktayız.Hassas terazilerimizin tasarımları OIML, ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Hassas terazilerimiz tüm sektörler de kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır. Hassas terazilerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz. Hassas terazilerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

500 gramdan 120 kilograma kadar tartım imkanı sunmakta olan hassas terazilerimiz 0,01 gram hassasiyet ile adetli ürünlerden kuyumcu ürünlerine kadar birçok ürünün kolaylıkla hassas tartımının yapılması ve tartım işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanmanızı sağlamaktayız. İmalatını ve satışını yaptığımız hassas terazilerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan hassas terazilerimiz kuyumcu imalathanelerin den yemekhanelere kadar tüm firmalarda birçok alanda kullanılmaktadır. Hassas terazilerimizin imalatını yaparken bakım, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca hassas terazilerimiz de tüm terazi özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve bilgisayar bağlantıları bulunmaktadır.

Hassas terazilerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanmaz ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Hassas terazilerimiz altın, gümüş ve elmas satışı yapılan kuyumculardan, yemeklerin gramajını ayarlayan restoranlara kadar ürünlerin satışında ve birçok imalathanede ürün sayımında ve tartımında kullanılmakta malzemelerin toplu tartımının kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. Üst üste toplama ve dara almasıyla diğer terazilerin sunamadığı birçok kolaylığı sunmaktadır.

Hassas terazilerimizin fiyatları, kalite standartları ve hassas terazilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Hassas Teraziler

Hassas Terazi İmalatı Konya