İşinizi Kolaylaştıracak Kantar Sistemleri..

Mebasan Mevlana Platform Kantar Sistemleri olarak platform kantarlarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan platform kantarlarımız ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız. Platform kantarlarımızın tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Platform kantarlarımız endüstriyel imalat firmalarından bir çok üretim tesisine kadar kullanım alanında hızlı ve hatasız tartım imkanı sunmaktadır.

Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında özellikle üretim, sevkiyat, kalite ve kontrol süreçleri başta olmak üzere tüm endüstriyel işletmelerde geniş bir kullanım sahası bulunmaktadır. İmalatı yapılan ürünlerin ve diğer malzemeleri ağırlıkların tespiti ve ağırlık limitlerinin denetlenmesi amacı ile kullanılmaktadır.

600 kilogramdan 30 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan platform kantarlarımız kullanım alanlarına göre zemin üstü, çukur içi veya platform sehpası üzerinde olmak üzere imal edilmektedir. İmalatını ve satışını yaptığımız platform kantarlarımızın fiyatları üretim kalitemiz ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Platform kantarlarımızı farklı ebatlarda ve farklı kapasitelerde imal etmekteyiz. Platform kantarlarımızın imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca platform kantarlarımızda temel kantar özelliklerinin yanı sıra yazıcı bağlantısı ve dolum sistemleri gibi bir çok sistemle entegre edilebilecek yapıda üretim yapmaktayız.

En Kaliteli Platform Kantarları

Platform kantarlarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda yani açık alanda çalışacak platform kantarlarımızda korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Tozlu ve nemli ortamlarda ve ağır endüstri koşullarında sorunsuz çalışmaktadır.

Platform kantarlarımızı kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak imal etmekteyiz. Platform kantarlarımızın fiyatları, kalite standartları ve platform kantarlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Platform Kantarları

Platform Kantarları İmalatı Konya