Vinç Kantarları ve Vinç Baskülleri İle Taşıma Yaparken Tartım Yapın..

Mebasan Mevlana Vinç Kantar Sistemleri olarak vinç kantarlarının ve vinç basküllerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan vinç kantarlarımız ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız.

300 kilogramdan 10 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan vinç basküllerimizin ile yülerin taşınması sırasında ölçüm imkanı sunmaktayız. Hem zamandan hem de iş gücünden faydalanmanız sağlanmaktadır. İmalatını ve satışını yaptığımız vinç kantarlarımızın fiyatları üretim kalitemiz ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında kullanılan vinçlerin yük taşıma sırasında yük miktarlarının ölçümünü yapmakta kullanılmaktadır. Vinç kantarları tüm firma kurum yada kuruluşlar da vinç yardımıyla yüklerin taşınması sırasında tartım yapmaktayız. Malzemelerin ağırlıkların tespiti ve ağırlık limitlerinin denetlenmesi amacı ile kullanılmaktadır.

Vinç kantarlarımızın tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Vinç kantarlarımız endüstriyel imalat firmalarından bir çok üretim tesisine kadar kullanım alanında hızlı ve hatasız tartım imkanı sunmaktadır.

Vinç kantarlarımızı farklı ebatlarda ve farklı kapasitelerde imal etmekteyiz. Vinç kantarlarımızın imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca vinç kantarlarımız da bütünleşik yapıda kolay okunabilir gösterge, uzaktan kumanda ve bataryası sayesinde istenilen her yerde tartım imkanı sağlamaktayız.

Yüksek Kalite Vinç Kantarları

İmalatını yaptığımız tüm vinç kantarlarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda yani açık alanda çalışacak vinç kantarlarımızda korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Tüm vinç kantarlarımız tozlu ve nemli ortamlarda ve ağır endüstri koşullarında dahi sorunsuz çalışmaktadır.

Sizde vinç kantarlarımızı kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak imal etmekteyiz. Vinç kantarlarımızın fiyatları, kalite standartları ve Vinç kantarlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Vinç Kantarları

Vinç Baskülleri İmalatı Konya