Demir Çelik Sanayisinde Tartım Kolaylığını Yakalayın..

Mebasan Mevlana Demirci Baskül Sistemleri olarak demirci basküllerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan demirci basküllerimiz ile rahat bir tartım yapılmasını sağlamaktayız.

Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan demirci basküllerimiz demir imalathanelerinden demir çelik ürün satıcılarına kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Demirci basküllerimiz demir üretim tesislerinde, çelik üretim tesislerinde kullanılmakta, demir çelik ürünlerinin tartımının kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

1,5 tondan 10 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan demirci basküllerimiz ile demir çelik ürünlerinin ard arda tartımının kolay olarak yapılması sağlanmaktadır.

Ölçüm işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. İmalatını ve satışını yaptığımız demirci basküllerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Demirci basküllerimizin tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Demirci basküllerimiz tüm demir çelik sektörlerin de kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır.

Tüm demirci basküllerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz.

Demirci basküllerimizin imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız.

Ayrıca demirci basküllerimiz de tüm baskül özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve yazıcı bağlantıları bulunmaktadır.

Demirci Baskülleri ile Zamandan Tasarruf Edin

Yüksek kaliteli demirci basküllerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanmaz ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Demirci basküllerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Demirci basküllerimizin fiyatları, kalite standartları ve demirci basküllerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Demirci Baskülleri

Demirci Baskülleri İmalatı Konya