Bebeklerin Kilo Ölçümünde Kolaylık Sağlıyoruz..

Mebasan Mevlana Bebek Terazisi Sistemleri olarak bebek terazilerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan bebek terazilerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını ve istenilen şekilde kullanılabilmesini sağlamaktayız. Bebek terazilerimiz evlerinizden, eczanelere ve hastaneler kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Taşınabilirliği ve boyutu sayesinde bebeklerinizin tartımını kolaylıkla yapmaktadır. Bebek terazilerimizin imalatını yaparken bakım, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca Bebek terazilerimiz de tüm terazi özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve bağlantılar bulunmaktadır.

Yüksek kaliteli olarak imal ettiğimiz bebek terazilerimizin tasarımları OIML, ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Bebek terazilerimiz tüm eczane ve hastaneler de kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır.

Bebek terazilerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz. Terazilerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

0,10 gram hassasiyet ile 20 kilograma kadar tartım imkanı sunmakta olan bebek terazilerimiz ile bebeklerin tartımının kolaylıkla yapılması tartım işlemlerinde kolaylık sağlamaktayız. Hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanmanızı sağlamaktayız.

İmalatını ve satışını yaptığımız bebek terazilerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Çocuk terazilerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanmaz ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Hasas olarak imal ettiğimiz bebek terazilerimiz kadın doğum bölümlerinden eczanelere kadar bebeklerin tartımında kullanılır. Bebeklerin kilo takibini yapmak amacı ile kullanılmakta bebeklerin tartımının kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

Üst üste toplama ve dara almasıyla diğer terazilerin sunamadığı birçok kolaylığı sunmaktadır. Bebek terazilerimizin fiyatları, kalite standartları ve bebek terazilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Bebek Terazileri

Bebek Terazisi İmalatı Konya