Demiryolu ve Vagon Kantarlarımız İle Taşımacılıkta Hız Kazanın..

Mebasan Mevlana Demiryolu ve Vagon Kantar Sistemleri olarak vagon kantarlarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan vagon kantarlarımız ile yük vagonlarının rahat bir şekilde ölçümünün yapılmasını sağlamaktayız. Demir yollarında yük vagonlarının tartılması için geliştirdiğimiz vagon kantarları ile vagonlarınızın toplam ağırlıkların tespiti ve ağırlık limitlerinin denetlenmesi ve dağılımının tespiti amacı ile kullanılmaktadır.

Vagon kantarlarımızın tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

30 tondan 120 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan vagon kantarlarımız çukurlu vagon kantarları, yarı çukurlu vagon kantarları ve dinamik vagon kantarları olarak üç farklı kullanım şekli ile imal edilmektedir. İmalatını ve satışını yaptığımız vagon kantarlarının fiyatlarını üretim kalitemiz ile belirlemekteyiz.

Çukurlu vagon kantarlarımız zemine açılan çukura monte dilerek kullanılmakta, tamamen çukur açılması mümkün olmayan durumlarda ise yarı çukurlu vagon kantarlarımız kullanılmakta, dinamik vagon kantarlarımız isi tren ve lokomotif vagonları ile beraber üzerinden geçerken
otomatik ölçümünün yapılmasını sağlamaktadır. Vagon kantarlarımızın imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız.

Vagon kantarlarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda yani açık alanda çalışacak vagon kantarlarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Vagon kantarlarımızı istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak imal etmekteyiz.

Vagon kantarlarımızın fiyatları, kalite standartları ve vagon kantarlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Vagon Kantarları

Vagon Kantarları İmalatı Konya