Süt ve Yağ Basküllerimiz İle Sağlıklı ve Güvenilir Tartım..

Mebasan Mevlana Süt ve Yağ Baskül Sistemleri olarak süt ve yağ basküllerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan süt ve yağ basküllerimiz ile rahat bir tartım yapılmasını sağlamaktayız.

Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan süt ve yağ basküllerimiz süt üretim tesislerinden yağ geridönüşüm tesislerine kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Süt ve yağ basküllerimiz süt tesislerinde, süt satış ve paketleme tesislerinde kullanılmakta, kazan sistemi sayesinde sıvı ürünlerin tartımının kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

Süt ve yağ basküllerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanmaz ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Kazanlar isteğe göre sadece dışı boyanmaktadır.

1 tondan 6 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan süt ve yağ basküllerimiz ile sıvı haldeki ürünlerin tartımının kolay olarak yapılması sağlanmaktadır. Taşınabilirliği ve ölçüm işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanmanız sağlanmaktadır. İmalatını ve satışını yaptığımız süt ve yağ basküllerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Yüksek kaliteli süt ve yağ basküllerimizin tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Süt ve yağ basküllerimiz tüm sıvı ürün sektörlerin de kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır. Süt ve yağ basküllerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz.

Tüm süt ve yağ basküllerimizin imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca süt basküllerimiz de tüm baskül özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve yazıcı bağlantıları bulunmaktadır. Süt ve yağ basküllerimizin kazan yapısı A304 kaliteli kromdan imal edilmektedir.

Sizde süt ve yağ basküllerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz. Süt ve yağ basküllerimizin fiyatları, kalite standartları ve sıvı tartım basküllerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Süt ve Yağ Baskülleri

Sıvı Baskülleri İmalatı Konya