Sayım Baskülleri ile İşinize Hız Kazandırıyoruz..

Mebasan Mevlana Sayım Baskül Sistemleri olarak sayım basküllerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan sayım basküllerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız.

Sayım basküllerimizin tasarımları OIML, ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Sayım basküllerimiz tüm imalathanelerde, mal kabul bölümlerinde, ürün satışı yapılan her yerde, marketler başta olmak üzere bir çok alanda kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır. Sayım basküllerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz.

200 kilogramdan 600 kilograma kadar ölçüm imkanı sunmakta olan sayım basküllerimiz ile ürünlerin tartımının kolay olarak yapılması sağlanmaktadır. Akülü sistemi sayesinde taşınabilirliği ve tartım işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanmanızı sağlamaktadır. İmalatını ve satışını yaptığımız sayım basküllerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılabilen sayım basküllerimiz marketlerden, hallere kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Sayım basküllerimiz ürünlerin hızlı tartımı, ürünleri tartım esnasında sayarak tartma ve hızlı tartım toplamlarını göstermektedir. Anında ölçüm yapılmasını sağlamak ve işlemlerini kolaylıkla yaparak hızlı ve hatasız bir toplama ve tartım imkanı sunmaktadır.

Sayım basküllerimizin imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca sayım basküllerimiz de tüm baskül özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon, indikatörler, bilgisayar ve yazıcı bağlantıları bulunmaktadır.

Yüksek Kaliteli Sayım Baskülleri

Sayım basküllerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanmaz ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Sayım basküllerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz. Sayım basküllerimizin fiyatları, kalite standartları ve sayım basküllerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Sayım Baskülleri

Sayım Baskülleri İmalatı Konya