İmalatını yaptığımız tüm kantar, baskül ve terazilerimize uygulanabilen isteğe özel olarak tasarlanabilen barkod yazıcılarımızım ve termal yazıcılarımızın imalatını ve satışını yapmaktayız.

Tüm koşullarda çalışan kantarlarımız, basküllerimiz ve terazilerimiz için imalatını yaptığımız barkod yazıcılarımız ve termal yazıcılarımız ile ürünlerinizin tartımlarını ve fiyat hesaplamalarını kolaylıkla öğrenebilmenizi ve yazdırabilmenizi sağlamaktayız.

Termal ve barkod yazıcılarımızın yazdırma işlemleri sırasında firma ismi ve logosunu, ayrıca barkodlama ve barkodlu şekilde yazdırılmasını sağlamakta, tüm bunların yanı sıra bilgisayar ve kullandığınız programlar ile tam uyumlu çalışması için her geçen gün program ağını ve tam performans uyumlarını geliştiriyoruz.

Mebasan Mevlana Termal Yazıcı ve Barkod Yazıcı Sistemleri olarak kuyumculardan fabrikalara, bakkallardan alış veriş merkezlerine, imalat sektöründen endüstriyel firmalara kadar birçok alanda kullanım kolaylığı ve tercih edilebilirliği en yüksek olan termal ve barkod yazıcılarının imalatı, satışı, servisi ve yedek parçalarının imalatını yapmaktayız.

Termal yazıcılarımız ve barkod yazıcılarımız tüm koşullarda problemsiz çalışmakta, işinizi kolaylaştırmakta, işgücünüzü ve hızınızı artırmaktadır.

Termal yazıcılarımızın ve barkod yazıcılarımızın fiyatları, modelleri ve hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan Termal

Barkod Yazıcıları

Etiket Yazıcıları İmalatı Konya