İmalatını yaptığımız tüm kantar ve basküllere uygulanabilen isteğe özel olarak tasarlanabilen tartım terminallerinin imalatını ve satışını yapmaktayız.

Tüm koşullarda çalışan kantarlarımız ve basküllerimiz için imalatını yaptığımız tartım terminallerimiz ile tartım sonuçlarının görüntülenmesi, bilgilerin işlenmesi ve tartım cihazlarının uzaktan komuta edilmesini kolaylıkla sağlamaktayız.

Bx6 terminallerimiz endüstriyel koşullar için özel olarak tasarlanmıştır. Standart bilgisayar klavyesi ve monitör ile çalışan terminallerimiz tüm kantarlarımız ile uyumlu çalışmakta bunun yanında sayı ve ağırlık hesaplamalarını göstermekte, tartım bilgilerinin saklanmasını sağlamakta, yüksek çözünürlüklü ekranları sayesinde bilgilerin kolaylıkla okunmasını sağlamaktadır.

Mebasan Mevlana Terminal Sistemleri olarak imal ettiğimi terminallerimiz endüstriyel firmalarda ve tartım istasyonlarında kullanılmakta bilgilerin saklanmasında kolaylık sağlamakta, plaka ve müşteri bilgileri gibi bir çok unsuru barındırmakta, detaylı raporlama yapmakta ve dahili akü sayesinde 24 saat çalışabilmektedir. OIML R76 standartlarında üretimini yaptığımız tartım terminallerinin imalatı, satışı, servisi ve yedek parçalarının imalatını da Mebasan Mevlana Baskül Sanayi olarak yapmaktayız.

Terminallerimiz tüm koşullarda problemsiz çalışmakta, işinizi kolaylaştırmakta, işgücünüzü ve hızınızı artırmaktadır. Ayrıca birçok ek özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Kullanıcı tarafından ayarlanabilir ve gruplandırılabilir menüsü sayesinde kullanıcıya özel hitap etmektedir.

Tartım terminallerimizin fiyatları, modelleri ve tartım terminallerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Terminal İmalatı

Tartım Terminalleri İmalatı Konya