Tır Kantarlarında Aradığınız Tek Adres..

Mebasan Mevlana Kantar Sistemleri olarak tır kantarlarının ve kırk ayark kamyon kantarlarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Kantarlarımızın tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Kantarlarımızın imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz AT Tip Onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız. Ayrıca imalatını yaptığımız tüm kantarlarımız yıldırım korumalıdır.

Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında tırların yük kapasitelerinin ölçümü için imalatını yaptığımız tır kantarlarının kaldırma kapasitelerini, kurulum mesafelerini esas alarak üretmekteyiz. Tır kantarlarımızın tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

40 tondan 100 tona kadar 3 metreden başlayarak istenilen boyutlarda tır kantarları imal etmekteyiz.

Kantarlarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak tır kantarlarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız tır kantarlarımızın çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Tır kantarlarımızı bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak imal etmekteyiz.

Tır Kantarlarımızı istenilen ölçü ve ebatta özel üretim isteğinize bağlı olarak imal etmekteyiz.

Sizde tır kantarlarımızın fiyatları, kalite normları ve tır kantarlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Tır Kantarları

Tır Kantarları İmalatı Konya