Boy ve Kilo Ölçümündeki Yardımcınız..

Mebasan Mevlana Boy ve Kilo Ölçer Baskül Sistemleri olarak boy ve kilo ölçüm basküllerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan boy ve kilo ölçer basküllerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız.

300 kilograma kadar tartım imkanı sunmakta olan kilo ve boy ölçer basküllerimiz ile kişilerin tartımının kolay olarak yapılması, akülü sistemi sayesinde taşınabilirliği ve tartım işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanmanız sağlanmaktadır.

İmalatını ve satışını yaptığımız boy ve kilo ölçer basküllerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılabilen boy ve kilo ölçer basküllerimiz eczanelerden alış veriş merkezlerine kadar birçok alanda kullanılmaktadır.

Boy ve kilo ölçer basküllerimiz kilo boy hesaplama, vücuttaki yağ ve yağlanmalar başta olmak üzere bilimsel değerler göz önünde bulundurulmaktadır. Anında ölçüm yapılmasını sağlamak ve vücud kitle indeksi hesaplamaları ile sağlıklı bir vücuda sahip olup olmadığınızı göstermektedir.

Boy ve kilo ölçer basküllerimizin tasarımları OIML, ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Boy ve kilo ölçer basküllerimiz tüm eczaneler, fitness salonları başta olmak üzere bir çok alanda kullanılabilmektedir. Hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır. Boy ve kilo ölçer basküllerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz.

Boy ve kilo ölçer basküllerimizin imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca kilo ve boy ölçer basküllerimiz de tüm baskül özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon, bilgisayar ve yazıcı bağlantıları bulunmaktadır.

Boy ve kilo ölçer basküllerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanma ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Kilo ve boy ölçer basküllerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz. Kilo ve boy ölçer basküllerimizin fiyatları, kalite standartları ve boy kilo ölçer basküllerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Kilo Ölçer Basküller

Boy Kilo Baskülleri İmalatı Konya