Cep Terazilerimiz İle Her An Her Yerde Tartım Yapın..

Mebasan Mevlana Cep Terazisi Sistemleri olarak cep terazilerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan cep terazilerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını ve istenilen şekilde kullanılabilmesini sağlamaktayız.

Cep terazilerimizin tasarımları OIML, ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Sizlere sunduğumuz tüm cep terazilerimiz tüm sektörler de kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır.

Cep terazilerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz. Cep terazilerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

500 grama kadar tartım imkanı sunmakta olan cep terazilerimiz 0,01 gram hassasiyet ile adetli ürünlerden kuyumcu ürünlerine kadar birçok ürünün kolaylıkla hassas tartımının yapılması sağlanmaktadır.

Tartım işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanmanızı sağlamaktayız. İmalatını ve satışını yaptığımız cep terazilerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Bir çok kullanım alanına sahip cep terazilerimiz kuyumcu imalathanelerin den labaratuvarlara kadar tüm firmalar da birçok alanda kullanılmaktadır. Taşınabilirliği ve boyutu sayesinde her an yanınızda taşınabilmektedir.

Sizlere cep terazilerimizin imalatını yaparken bakım, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız.

Ayrıca cep terazilerimiz de tüm terazi özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve bağlantılar bulunmaktadır.

Yüksek kaliteli cep terazilerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanmaz ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Cep Terazilerimiz ile Hassas Tartım Kolaylığı Sağlayın

En kaliteli cep terazilerimiz altın, gümüş ve elmas satışı yapılan kuyumculardan, labaratuvarlara kadar ürünlerin satışında ve birçok imalathanede ürün sayımında ve tartımında kullanılmakta malzemelerin toplu tartımının kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

Üst üste toplama ve dara almasıyla diğer terazilerin sunamadığı birçok kolaylığı sunmaktadır.

Hassas cep terazilerimizin fiyatları, kalite standartları ve cep terazilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Cep Terazileri

Cep Terazisi İmalatı Konya