Sayım Terazileri İle Hızlı Kolay Tartım ve Sayım İmkanı..

Mebasan Mevlana Sayım Terazi Sistemleri olarak sayım terazileri imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan sayım terazilerimiz ile rahat bir ölçüm yapılması sağlanmaktadır. Ayrıca bilgisayar bağlantıları sayesinde istenilen şekilde kullanılabilmesini sağlamaktayız.

Sayım terazilerimizin tasarımları OIML, ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Sayım terazilerimiz tüm sektörler de kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır. Sayım terazilerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz. Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan sayım terazilerimiz imalathanelerden alış veriş merkezlerine kadar tüm firmalarda birçok alanda kullanılmaktadır.

Sayım terazilerimizin imalatını yaparken bakım, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca sayım terazilerimiz de tüm terazi özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve bilgisayar bağlantıları bulunmaktadır.

1 kilogramdan 40 kilograma kadar tartım imkanı sunmakta olan sayım terazilerimiz ile adetli ürünlerden market ürünlerine kadar birçok ürünün kolaylıkla sayımının yapılması ve tartım işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanmanızı sağlamaktayız. İmalatını ve satışını yaptığımız sayım terazilerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Sayım terazilerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanmaz ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Yüksek Kalite Sayım Terazileri

Sayım terazilerimiz sebze meyve satışı yapılan yerlerde, et ve et ürünleri satışında, süt ürünlerinin satışında ve birçok imalathanede ürün sayımında ve tartımında kullanılmakta malzemelerin toplu sayımının ve toplu tartımının kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. Üst üste toplama ve dara almasıyla diğer terazilerin sunamadığı birçok kolaylığı sunmaktadır.

Sayım terazilerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz. Sayım terazilerimizin fiyatları, kalite standartları ve sayım terazilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Sayım Terazileri

Sayım Terazisi İmalatı Konya