Mermer Blok Kantarları İmalatı ve Satışı..

Mebasan Mevlana Mermer Blok Kantar Sistemleri olarak mermer blok kantarlarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan mermer blok kantarlarımız ile mermer blogların da rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız.

30 tondan 50 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan mermer blok kantarlarımızın çelik platformu standart olarak kapasitesinin iki katı yük taşıyabilmektedir. Uzun yıllar hizmet sunacak şekilde mermer blok kantarları imal etmekteyiz.

Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında özellikle mermer imalatçılarında, dökme maden imalatçılarında, balya, koli ve büyük paketler imal eden firmalar başta olmak üzere bir çok kurum ve kuruluşta kullanılan mermer blok kantarlarımız mermerlerin, dökme madenlerin, balya paketlerinin, büyük koli ve paketlerin ağırlıkların tespiti ve ağırlık limitlerinin denetlenmesi amacı ile kullanılmaktadır.

Mermer blok kantarlarımızın tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Mermer blok kantarlarımız maden işletmelerinde ve lojistik firmaları gibi bir çok firmada hızlı ve hatasız tartım imkanı sunmaktadır.

Mermer blok kantarlarımızın ölçme sistemi tam elektronik ölçme sistemine sahiptir. Böylelikle ölçme işlemlerinde mekanik aksam kullanılmamaktadır.

Mermer blok kantarlarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda yani açık alanda çalışacak mermer blok kantarlarımızda korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Mermer blok kantarlarımızı istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak imal etmekteyiz. Ancak imalatta belirli şekillendirmelerin dışına çıkılamamaktadır.

Mermer blok kantarlarımızın fiyatları, kalite standartları ve mermer blok kantarlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan Mermer

Blok Kantarları

Mermer Blok Kantarları İmalatı Konya