Monoray Kantarların Kalite İle Buluştuğu Nokta..

Mebasan Mevlana Monoray Kantar Sistemleri olarak monoray kantarların imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan monoray kantarlarımız ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız.

Monoray kantarlarımızı farklı ebatlarda ve farklı kapasitelerde imal etmekteyiz. Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında özellikle üretim, kalite ve kontrol süreçleri başta olmak üzere tüm endüstriyel işletmelerde geniş bir kullanım sahası bulunmaktadır.

Kesimhaneler, mal kabul bölümleri gibi bir çok bölümde monoray vinç sistemleri üzerine monte edilerek ağırlıkların tespiti ve ağırlık limitlerinin denetlenmesi sağlanmaktadır.

Monoray kantarlarımızın imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca monoray kantarlarımızda temel kantar özelliklerinin yanı sıra yazıcı bağlantısı gibi bir çok fonksiyonun da kullanılması sağlanabilecek yapıda üretim yapmaktayız.

Monoray kantarlarımızın tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Monoray kantarlarımız monoray sistemlerin üzerinde tartım yapılması amacı ile kullanılmakta belirlenen ray bloğu üzerine bağlanarak çalışmakta böylece ürünlerin hızlı tartımları sağlanmakta ve iş gücünden tasarruf sağlanmaktadır. Entegre et tesislerinden soğuk hava depolarına kadar kullanım alanına hitap etmekte, hızlı ve hatasız tartım imkanı sunmaktadır.

300 kilogramdan 2 tona kadar tartım imkanı sunan monoray kantarlarımız genellikle et tesisleri, perakende sektörleri, mal kabul reyonları, büyük ve küçükbaş et kesimhanerinde kullanılmaktadır. Monoray sisteme monte edildiği için iş gücünden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. İmalatını ve satışını yaptığımız monoray kantarlarımızın fiyatları üretim kalitemiz ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Monoray kantarlarımız kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta özel olarak imal etmekteyiz. Harici gösterge panelleri gibi birçok ilave ekipmanın bağlantılarının yapılabileceği biçimde üretmekteyiz. Monoray kantarlarımızın fiyatları, kalite standartları ve monoray kantarlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Monoray Kantarlar

Monoray Kantar İmalatı Konya