İmalatını yaptığımız tüm kantar, baskül ve terazilerimize uygulanabilen isteğe özel olarak tasarlanabilen indikatörlerin imalatını ve satışını yapmaktayız.

Tüm koşullarda çalışan kantarlarımız, basküllerimiz ve terazilerimiz için imalatını yaptığımız indikatörlerimiz ile ürünlerinizin tartım sonuçlarının görüntülenmesi ve tartım cihazlarının uzaktan komuta edilmesini kolaylıkla sağlamaktayız.

Yüksek kaliteli indikatörlerimiz tüm baskül, kantar ve terazilerle uyumlu çalışmakta bunun yanında sayı ve ağırlık hesaplamalarını göstermekte, yüksek çözünürlüklü ekranları sayesinde bilgilerin kolaylıkla okunmasını sağlamak amacı ile tasarlanmıştır.

Mebasan Mevlana İndikatör Sistemleri olarak imal ettiğimiz indikatörlerimiz marketlerden endüstriyel firmalara kadar bir çok alanda kullanım kolaylığı sağlamakta, otomatik güç kesme ve kullanılmadığı zaman güç kesme gibi özellikleri ile enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Nem, su ve toz geçirmez yapıda ürettiğimiz indikatörlerin imalatı, satışı, servisi ve yedek parçalarının imalatını Mebasan Mevlana Baskül Sanayi olarak yapmaktayız.

İndikatörlerimiz tüm koşullarda problemsiz çalışmakta, işinizi kolaylaştırmakta, işgücünüzü ve hızınızı artırmaktadır. Ayrıca birçok tartım birimini bünyesinde barındırmaktadır. Müşteri ve satıcıya aynı anda bilgi aktarabilen yönüyle sizlerin ve müşterilerinizin güven konusunda problem yaşamamasını sağlamaktadır.

İndikatörlerimizin fiyatları, modelleri ve indikatörlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

İndikatör İmalatı

İndikatör İmalatı Konya