Hakkımızda

Mebasan Mevlana Baskül Sanayi olarak 1975 yılında kurulan firmamız kurulduğu günden bu güne sizlere tır kantarları, kamyon kantarları, kamyonet kantarları, demirci baskülleri, elektronik baskülleri sunmaktayız. Ek olarak baskül ve tartı terminalleri, indikatör imalatı, tartım terazileri, loadcell imalatı, vinç baskülleri, mermer blok kantarları, hayvan baskülleri, gömme baskülleri, baskül yazıcıları, sayım baskülleri, sayım terazileri ve dökümcü baskülleri imalatı ve satışı hizmeti sunmaktadır.

0
40+ Yılın Getirdiği Tecrübe ve Birikim
0
%100 Müşteri Memnuniyeti
0
81 İlde Tüm Türkiye'ye Hizmet

Kurulduğumuz günden bu güne en iyi kalite ve en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sunmaktayız. Özellikle baskül, kantar ve terazi hizmetleri sunmayı amaç edinerek çıktığımız bu yolda Mebasan Mevlana Baskül İmalat Sanayi olarak Türkiye’de adımızdan söz ettirmeyi başarmış bulunmaktayız.

1975 yılından bugüne sektörümüzdeki imalat ve satış ile ilgili Sanayi Bakanlığı vb. tüm imalat belgelerini alarak baskül, kantar ve tartım cihazları imalatı sektörüne yeni bir kalite standardı kazandırdık.
Ayrıca yeni hizmet standardı kazandıran firmamız özellikle baskül imalatı, kantar imalatı, terazi ve baskül sistemleri, kantar ve baskül kurulumu, kantar ve baskül montajı gibi konularda Dünya standartlarında hizmet sunmaktayız.
Tecrübeli, uzman ve profesyonel ekibimiz ile kantar imalatı hizmetlerinin yanı sıra baskül imalatı ve terazi imalatı hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetimizi her geçen gün üst düzeylere çıkarmakta ve müşteri memnuniyetini sektörde belirleyici firma olmaktan gurur duymaktayız.
Satış sonrası hizmetlerimiz ve 7/24 ulaşılabilirliğimiz sayesinde kantar imalatı, kantar satışı, kantar montajı, baskül imalatı, baskül satışı, baskül montajı ve terazi imalatı gibi hizmetlerimiz ile sizlere en hızlı çözüm yöntemleri sunmayı başarmaktayız.
Hiç bir aracı firma kullanmayan firmamız bünyesinde barındırdığı uzman ekibi ile kantar, baskül ve terazi imalatının yanı sıra bakım onarım ve yedek parça konularında da sizlere hizmet vermektedir.
Tartı cihazları imalatı, baskül imalatı ve kantar imalatı firmaları arasında yüksek kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen Mebasan Mevlana Baskül Kantar ve Terazi İmalatı firmamız her geçen gün adından söz ettirmeye devam etmektedir. Sizlere dünya standartlarında çözüm sunmaktayız.

Değerlerimiz

İmalatımız da personel güvenliğini esas almakta ve çalışanlarımıza gerekli tüm tedbirleri aldırarak imalat yapmaktayız. Alanında uzman ekibimizin güvenliğini sağlamaktayız. Ayrıca kurulumlarını ve montajlarını yaptığımız ürünlerde kullanım yöntemlerini ekibimiz ile anlatmakta böylelikle müşterilerimizin güvenliğini sağlamakta ayrıca ürün verimliliğini artırmaktayız.

Her şey dahil fiyatlandırmalar sunarak ek masraflardan kaçınmanızı sağlamakta, ayrıca başta sanayi bakanlığı imalat belgeleri olmakla beraber üretim belgelerimizi her yıl yenileyerek ürünlerimizin güvenilirliğini artırmaktayız.

İmalatını yaptığımız tüm ürünler için gerekli belgeleri her yıl yenilememizin yanı sıra alanında uzman, genç, dinamik ve profesyonel ekip ile çalışmakta böylelikle ürün kalitemizi en üst düzeyde tutmaktayız.

İmalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimizde müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Müşterilerimiz ile fikir alış verişleri yapmakta ve üretim kalitemizi maksimum derecede tutmaya önem göstermekteyiz. Müşteri memnuniyetimiz ile sektörde aranan firma olmayı başarmış bulunmaktayız.