Kamyon Kantarlarında Kalitenin Adresi..

Mebasan Mevlana Kantar Sistemleri olarak kamyon kantarlarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlamaktadır. Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında kamyonların yük kapasitelerinin ölçümü için imalatını yaptığımız kamyon kantarlarının kaldırma kapasitelerini, kurulum mesafelerini esas alarak üretmekteyiz. Kamyon kantarlarımızın tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

Kamyon kantarlarımızın tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Kantarlarımızın imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz AT Tip Onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız. Ayrıca imalatını yaptığımız tüm kantarlarımız yıldırım korumalıdır.

40 tondan 100 tona kadar 3 metreden başlayarak istenilen uzunlukta kamyon kantarları imal etmekteyiz. İmalatını ve satışını yaptığımız kamyon kantarları nın fiyatlarını üretim kalitemiz ile belirlemekteyiz.

Kamyon kantarlarımızın imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız.

Kamyon kantarlarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda yani açık alanda çalışacak kamyon kantarlarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız kamyon kantarlarımızın çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Kamyon kantarlarımızı istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak imal etmekteyiz.

Kamyon kantarlarımızın fiyatları, kalite normları ve kamyon kantarlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Kamyon Kantarları

Kamyon Kantarları İmalatı Konya