Medikal Baskül Çeşitlerimiz İle Sağlık Sektörünün Yanındayız..

Mebasan Mevlana Medikal Baskül Sistemleri olarak medikal basküllerin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan medikal basküllerimiz ile rahat bir tartım yapılmasını sağlamaktayız.

Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan medikal basküllerimiz hastanelerden eczanelere kadar birçok alanda kullanılmaktadır.

Medikal basküllerimiz tüm hastanelerde ve eczanelerde engelli vatandaşlarımızın yerinden kalkmadan tekerlekli sandalye ile ölçümleri, tüm insanların kilo ve boy ölçümleri gibi birçok tür ve yapıda kolaylık sunan vücud ağırlıklarının kolaylıkla ölçülmesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

200 kilograma kadar tartım imkanı sunmakta olan medikal basküllerimiz ile kişilerin tartımının kolay olarak yapılması sağlanmaktadır. Akülü sistemi sayesinde taşınabilirliği ve hastaların tartım işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanmanız sağlanmaktadır. İmalatını ve satışını yaptığımız medikal basküllerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Medikal basküllerimizin tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Medikal basküllerimiz tüm medikal sektörlerin de kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır.

Yüksek kaliteli olarak medikal basküllerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz. Medikal basküllerimizin imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca medikal basküllerimiz de tüm baskül özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve yazıcı bağlantıları bulunmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm medikal basküllerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanma ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Yüksek kaliteli medikal basküllerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Siz de medikal basküllerimizin fiyatları, kalite standartları ve medikal basküllerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Medikal Basküller

Medikal Baskül İmalatı Konya