Loadcell diğer adı ile yük hücrelerinin imalatını ve satışını yapmaktayız. Loadcellerimiz üzerine etki eden yükü elektronik sinyal haline dönüştüren sensör dönüştürücüleridir.

Elektronik terazi, baskül ve kantar sistemleri üzerinde kullanılan uygulanan fiziksel yükü elektronik ortama aktaran yay elemanı olarakta bilinen yük hücreleri alüminyum malzemeden yapılmaktadır.

Kesme lama tipi loadcell ler, s tipi yük hücreleri, platform tipi loadcell ler, pancake tipi yük hücreleri, gergin tipi yük hücreleri, özel tip loadcell ler, kolon tipi loadcell ler gibi birçok çeşit ve model yük hücrelerinin imalatını, satışını ve servis hizmetlerini yapmaktayız.

Loadcell lerimizin tasarımları OIML, ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. İmalatını yaptığımız basküller, kantarlar ve terazilerde kullanılmaktadır.

Yük hücrelerimiz tüm koşullarda problemsiz çalışmakta, işinizi kolaylaştırmakta, işgücünüzü ve hızınızı artırmaktadır. Ayrıca birçok tartım birimini bünyesinde barındırmaktadır.

Nem, su ve toz geçirmez yapıda ürettiğimiz yük hücrelerinin imalatı, satışı, servisi ve yedek parçalarının imalatını Mebasan Mevlana Baskül Sanayi olarak yapmaktayız.

Loadcell lerimizin fiyatları, modelleri ve yük hücrelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Loadcell İmalatı

Yük Hücresi İmalatı Konya