Elektronik Baskül Çeşitlerimiz İle Hızlı ve Güvenilir Ölçüm ..

Mebasan Mevlana Elektronik Baskül Sistemleri olarak elektronik basküllerin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan elektronik basküllerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız.

600 kilogramdan 2 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan elektronik basküllerimiz ile ürünlerin tartımının tezgah üstünde ya da zeminde istenilen alanda yapılması sağlanmakta hem zamandan hem de iş gücünden faydalanmanız sağlanmaktadır.

İmalatını ve satışını yaptığımız elektronik basküllerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan elektronik basküllerimiz üretim firmalarından ticaret firmalarına kadar birçok alanda kullanılmaktadır.

Elektronik basküllerimiz tüm firma kurum yada kuruluşlar da depolama, sevkiyat, sebze ve meyve firmaları başta olmak üzere yüklerin tartımının yapılması, malzemelerin ağırlıkların tespiti ve ağırlık limitlerinin denetlenmesi amacı ile kullanılmaktadır.

Kaliteli elektronik basküllerimizin tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Özel olarak imal ettiğimiz elektronik basküllerimiz tüm sektörlerde kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır.

Elektronik basküllerimizi farklı ebatlarda ve farklı kapasitelerde imal etmekteyiz. elektronik basküllerimizin imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız.

Ayrıca elektronik basküllerimizde tüm baskül özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve yazıcı bağlantıları bulunmaktadır. En ağır endüstriyel koşullarda bile sorunsuz çalışmaktadır.

Sunduğumuz elektronik basküllerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak elektronik basküllerimizde korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Uzun Ömürlü Elektronik Basküller

Yüksek kaliteli elektronik basküllerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Tüm elektronik basküllerimizin fiyatları, kalite standartları ve elektronik basküllerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Elektronik Basküller

Elektronik Baskül İmalatı Konya