Büyükbaş Hayvanlarınızın Tartımında Doğru Adres..

Mebasan Mevlana Büyükbaş Hayvan Baskül Sistemleri olarak Büyükbaş hayvan basküllerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan büyükbaş hayvan basküllerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız.

2 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan büyükbaş hayvan basküllerimiz ile büyükbaş hayvanların tartımını, gelişiminin izlenmesi ve büyükbaş sürünün ağırlığının ölçülmesi amacıyla kullanılmaktadır. İmalatını ve satışını yaptığımız büyükbaş hayvan basküllerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Büyükbaş hayvan basküllerimizi farklı ebatlarda ve farklı kapasitelerde imal etmekteyiz. büyükbaş hayvan basküllerimizin imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız.

Ayrıca büyükbaş hayvan basküllerimizde tüm baskül özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon, yazıcı bağlantıları ve hayvanın giriş çıkışı için kafesli yapısı bulunmaktadır. En ağır besicilik koşullarında bile sorunsuz çalışmaktadır.

Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan büyükbaş hayvan basküllerimiz besi çiftliklerinden entegre et tesislerine kadar birçok alanda kullanılmaktadır.

Büyükbaş hayvan basküllerimiz tüm firma kurum yada kuruluşlar da büyükbaş hayvanların tartılması amacı ile tasarlanmıştır.

Basküllerimiz büyükbaş hayvanların tartımının yapılması, günlük ağırlıklarının tespiti ve sürünün denetlenmesi amacı ile kullanılmaktadır.

Büyükbaş hayvan basküllerimizin tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Büyükbaş hayvan basküllerimiz büyükbaş hayvancılığın bulunduğu tüm sektörlerde kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır.

Büyükbaş hayvan basküllerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur.

Özellikle dışarıda çalışacak büyükbaş hayvan basküllerimiz de korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Büyükbaş hayvan basküllerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel sürü toplu tartımı içinde imal etmekteyiz.

Büyükbaş hayvan basküllerimizin fiyatları, kalite standartları ve büyükbaş hayvan basküllerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Büyükbaş Hayvan

Baskülleri İmalatı