Mekanik Baskül Çeşitlerimiz Tartım Kolaylığı Sunuyoruz..

Mebasan Mevlana Mekanik Baskül Sistemleri olarak mekanik basküllerin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan mekanik basküllerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız. 300 kilogramdan 1,5 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan mekanik basküllerimiz ile ürünlerin tartımının tezgah üstünde ya da zeminde istenilen alanda yapılması sağlanmakta hem zamandan hem de iş gücünden faydalanmanız sağlanmaktadır. İmalatını ve satışını yaptığımız mekanik basküllerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım alanına göre belirlenmektedir.

Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan mekanik basküllerimiz üretim firmalarından ticaret firmalarına kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Mekanik basküllerimiz tüm firma kurum yada kuruluşlar da depolama, sevkiyat, sebze ve meyve firmaları başta olmak üzere yüklerin tartımının yapılması, malzemelerin ağırlıkların tespiti ve ağırlık limitlerinin denetlenmesi amacı ile kullanılmaktadır.

Mekanik basküllerimizin tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Mekanik basküllerimiz tüm sektörlerde kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır.

Mekanik basküllerimizi farklı ebatlarda ve farklı kapasitelerde imal etmekteyiz. Mekanik basküllerimizin imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca mekanik basküllerimiz de tüm baskül özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve yazıcı bağlantıları bulunmaktadır. En ağır endüstriyel koşullarda bile sorunsuz çalışmaktadır.

Mekanik basküllerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak mekanik basküllerimizde korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Mekanik basküllerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Mekanik basküllerimizin fiyatları, kalite standartları ve mekanik basküllerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Mekanik Basküller

Mekanik Baskül İmalatı Konya