Gömme Kantarlarımız İle Hızlı Ölçüm Çözümleri..

Mebasan Mevlana Gömme Kantar Sistemleri olarak gömme kantarlarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan gömme kantarlarımız ile araçlarınızda rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız.

Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında özellikle uluslararası nakliye ve lojistik firmalarında, araç ve araç ekipmanları üreticileri başta olmak üzere bir çok kurum ve kuruluşta kullanılan gömme kantarlarımız araçların toplam ağırlıkların tespiti ve ağırlık limitlerinin denetlenmesi ve dağılımının tespiti amacı ile kullanılmaktadır.

Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında tırların, kamyonların ve kamyonetlerin yük kapasitelerinin ölçümü için imalatını yaptığımız gömme kantarlarının kaldırma kapasitelerini, kurulum mesafelerini esas alarak üretmekteyiz.

Gömme kantarlarımızın tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

30 tondan 80 tona kadar 3 metreden başlayarak istenilen boyutlarda Gömme kantarları imal etmekteyiz.

Kantarlarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak gömme kantarlarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Ayrıca satın aldığınız gömme kantarlarımızın çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Gömme kantarlarımızı bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak imal etmekteyiz.

Sunduğumuz tüm gömme Kantarlarımızı istenilen ölçü ve ebatta özel üretim isteğinize bağlı olarak imal etmekteyiz.

En kaliteli gömme kantarlarımızın fiyatları, kalite normları ve gömme kantarlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Gömme Kantarlar

Gömme Kantar İmalatı Konya