Gömme Basküllerimiz İle Hızlı ve Doğru Tartım..

Gömme basküllerimiz sebze meyve hallerinde, endüstri firmalarında ve tüm imalat ve satış sektörlerinde ürün ve taşınan malın tartımının kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. Gömme basküllerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur.

Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanmaz ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Mebasan Mevlana Gömme Baskül Sistemleri olarak gömme diğer adı ile çukur basküllerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız.

Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan gömme basküllerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız. Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan gömme basküllerimiz sebze meyve hallerinden ağır endüstri firmalarına kadar birçok alanda kullanılmaktadır.

600 kilogramdan 3 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan gömme basküllerimiz ile meyve sebze ürünlerinin ve diğer birçok ürünün kolaylıkla tartımının yapılması ve tartım işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanmanız sağlanmaktadır. İmalatını ve satışını yaptığımız gömme basküllerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım anına göre belirlenmektedir.

Yüksek kaliteli gömme basküllerimizin tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Suntuğumuz gömme basküllerimiz tüm sektörler de kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır. Sizler için imal ettiğimiz gömme basküllerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz.

En kaliteli gömme basküllerimizin imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca Gömme basküllerimiz de tüm baskül özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve yazıcı bağlantıları bulunmaktadır.

En Kaliteli Gömme Basküller

İmalatını yaptığımız tüm gömme basküllerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz. Ayrıca dahili akü ile 24 saat çalışmaktadır.

Tüm gömme basküllerimizin fiyatları, kalite standartları ve gömme basküllerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Gömme Baskülleri

Gömme Baskül İmalatı Konya