Barkodlu Terazilerimiz İle Barkod Sistemine Adapte Olun..

Mebasan Mevlana Barkodlu Terazi Sistemleri olarak barkodlu terazi imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan barkodlu terazilerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını ayrıca barkod sistemi sayesinde istenilen şekilde barkod yazdırılmasını sağlamaktayız.

Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan barkodlu terazilerimiz manavlardan alış veriş merkezlerine kadar tüm firmalarda birçok alanda kullanılmaktadır. 1 kilogramdan 50 kilograma kadar tartım imkanı sunmakta olan barkodlu terazilerimiz ile meyve sebze ürünlerinden et ürünlerine kadar birçok ürünün kolaylıkla tartımının yapılması sağlanmaktadır. Tartım işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanmanızı sağlamaktayız. İmalatını ve satışını yaptığımız barkodlu terazilerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım anına göre belirlenmektedir.

Barkodlu terazilerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanmaz ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Barkod terazilerimiz sebze meyve satışı yapılan yerlerde, et ve et ürünleri satışında, süt ürünlerinin tartımında ve diğer bir çok ürünün tartımında ürün ve malzemelerin tartımının kolaylıkla yapılmasını ve barkodlu sistemde kolaylık sağlamaktadır.

Yüksek kaliteli olarak imal ettiğimiz barkodlu terazilerimizin tasarımları OIML, ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Barkodlu terazilerimiz tüm sektörler de kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır. Barkodlu terazilerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz.

Terazilerimizin imalatını yaparken bakım, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca barkodlu terazilerimiz de tüm terazi özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve bilgisayar bağlantıları bulunmaktadır.

Barkod terazilerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Barkodlu terazilerimizin fiyatları, kalite standartları ve barkodlu terazilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Barkodlu Teraziler

Barkodlu Terazi İmalatı Konya