Kamyonet Kantarlarının Değişmez Tek Adresi..

Mebasan Mevlana Kamyonet Kantar Sistemleri olarak kamyonet kantarlarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Kamyonet kantarlarımız yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlamaktadır. 20 tondan 50 tona kadar 2,5 metreden başlayarak istenilen uzunlukta kamyonet kantarları imal etmekteyiz. İmalatını ve satışını yaptığımız kamyonet kantarlarının fiyatlarını üretim kalitemiz ile belirlemekteyiz.

Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika gibi ortamlarda kamyonetlerin yük kapasitelerinin ölçümü için imalatını yaptığımız kamyonet kantarlarının kaldırma kapasitelerini, kurulum mesafelerini esas alarak üretmekteyiz. Kamyonet kantarlarımızın tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

Kamyonet kantarlarımızın tasarımları ve imalatı ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Kamyonet kantarlarımızın imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz AT Tip Onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız. Ayrıca imalatını yaptığımız tüm kamyonet kantarlarımız yıldırım korumalıdır.

İmalatını yaptığımız tüm kamyonet kantarlarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda yani açık alanda çalışacak kamyonet kantarlarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız kamyonet kantarlarımızın çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Yüksek kaliteli kamyonet kantarlarımızın imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız.

En kaliteli kamyonet kantarlarımızı istediğiniz ölçü ve ebatta özel üretim olarak imal etmekteyiz.

Sizde kamyonet kantarlarımızın fiyatları, kalite bilgileri ve kamyonet kantarlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Kamyonet Kantarları

Kamyonet Kantarları İmalatı Konya