Aks Kantarlarımız İle Hızlı Tartım ve Ölçüm Çözümleri..

Mebasan Mevlana Aks Kantar Sistemleri olarak aks kantarlarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan aks kantarlarımız ile araçlarınızda rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız. Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında özellikle uluslararası nakliye ve lojistik firmalarında, araç ve araç ekipmanları üreticileri başta olmak üzere bir çok kurum ve kuruluşta kullanılan aks kantarlarımız araç aks ve toplam ağırlıkların tespiti ve ağırlık limitlerinin denetlenmesi ve dağılımının tespiti amacı ile kullanılmaktadır.

Aks kantarlarımızın tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Aks kantarlarımız kamyonetlerden tırlara kadar tüm araçlara hızlı ve hatasız tartım imkanı sunmaktadır.

200 kilogramdan 30 tona kadar tartım imkanı sunmakta olan aks kantarlarımız statik ve dinamik aks kantarları olarak iki farklı kullanım şekli ile imal edilmektedir. İmalatını ve satışını yaptığımız aks kantarlarının fiyatlarını üretim kalitemiz ile belirlemekteyiz.

Dinamik aks kantarlarımız belirli hız limitleri ile araçların üzerinden geçişi ile ölçüm yaparken, statik aks kantarlarımız da ise araçların akslarının kantarımız üzerinde durması ile ölçüm yapılmaktadır. Aks kantarlarımızın imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız.

Aks kantarlarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda yani açık alanda çalışacak aks kantarlarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Aks kantarlarımızı istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak imal etmekteyiz.

Aks kantarlarımızın fiyatları, kalite standartları ve aks kantarlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

aks-kantarı-fiyatları

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Aks Kantarları

Aks Kantarları İmalatı Konya