Misyonumuz

Dünya standartlarında profesyonel ve kaliteli tartım sistemleri imalatı, tartım sistemleri bakım ve onarımı, tartım sistemleri teknik servisi ve tartım sistemleri yedek parçaları konusunda hizmet sunmak.

Müşterilerimize tüm baskül, kantar ve terazi modellerinde kaliteli hizmet sağlamak.

Etik değerlere sahipliğimiz, çalışma esnekliğimiz ve teslimat hızımız sayesinde Konya’da ve Türkiye’de tüm şahıs, kurum ve kuruluşların baskül, kantar ve tartım sistemleri ihtiyaçlarına çözüm bulmak, katkı sağlamak.

Siz değerli müşterilerimize tartım sistemleri konusunda en iyi hizmeti sağlarken ekstra maliyetlere karşı en ekonomik çözümleri sunmak.

Firmanıza özel baskül ve kantar sistemlerini üretebilmek için en kaliteli malzemeleri sağlamakta ve bu konuda profesyonel hizmet sağlayan tedarikçilere ulaşarak imalat yapmak.

Müşterilerimize baskül, kantar ve tartım sistemleri konusunda en iyi hizmeti sağlamak.

Türkiye’de ve Dünyada sektörümüzdeki en önde gelen firmalar arasında yer alırken kantar imalatı, baskül imalatı, terazi imalatı ve tartım sistemleri imalatı konusunda sektörümüzün 1 numaralı firması haline gelmek.

Kantar, baskül ve tartım sistemlerinin kurulumunu, montajını ve servis hizmetlerini en iyi şekilde yaparak sizlere hizmet vermek.