Konveyör Bant Kantarları İmalatı..

Mebasan Mevlana Bant Kantar Sistemleri olarak bant kantarlarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları gibi hizmetler sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan bant kantarlarımız ile rahat bir ölçüm yapılmasını sağlamaktayız. Bant kantarlarımızı farklı ebatlarda ve farklı kapasitelerde imal etmekteyiz. Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında özellikle üretim ve paketleme süreçleri başta olmak üzere tüm dökme malzeme imal eden işletmelerde kullanılmaktadır. Özellikle madencilik, yapı malzemeleri ve enerji sektörleri gibi bir çok işletmede bant kantar sistemlerimiz kullanılmakta böylelikle üretimin denetlenmesi sağlanmaktadır.

Bant kantarlarımızın imalatını yaparken bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca bant kantarlarımız da mekanik ölçüm ünitesi kullanılmasının yanı sıra hassas rulolar kullanılmakta ve gösterge bağlantıları eklenebilmektedir.

Bant kantarlarımızın tasarımları ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Bant kantarlarımız konveyör sistemler üzerindeki dökme malzemenin taşınırken tartılmasını sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Belirlenen konveyör bölgesi üzerine bağlanarak çalışmakta böylece ürünlerin hızlı tartımları sağlanmakta ve iş gücünden tasarruf sağlanmaktadır. Gıda sektöründen yapı malzemeleri sektörlerine kadar bir çok imalathane ve paketleme bölümünde kullanılmaktadır.

Saatte 300 tondan 5000 tona kadar üzerinden geçen dökme malzemelere tartım imkanı sunan bant kantarlarımız genellikle yem sanayi, maden işletmeleri gibi parçacıklı, taneli ya da toz yapıdaki malzemelerin imalatı ve kullanımında yer alan işletmelerin malzemelerin tartılması ve kontrol edilmesi amacı ile kullanılmaktadır. Zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. İmalatını ve satışını yaptığımız bant kantarlarımızın fiyatları üretim kalitemiz ve kullanım alanına göre ve çeşidine göre belirlenmektedir.

Bant kantarlarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarı da çalışacak bant kantarlarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Bant kantarlarımız kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta özel olarak imal etmekte ve harici gösterge panelleri gibi birçok ilave ekipmanın bağlantılarının yapılabileceği biçimde üretmekteyiz. Bant kantarlarımızın fiyatları, kalite standartları ve bant kantarlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Bant Kantarları

Konveyör Bant Kantarı İmalatı Konya