Tartım Terazileri İçin Aradığınız Adres..

Mebasan Mevlana Tartım Terazi Sistemleri olarak tartım terazi imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları hizmetlerini sunmaktayız. Yüksek ölçüm hassasiyeti ve dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans sağlayan tartım terazilerimiz ile rahat bir ölçüm yapılmasını ayrıca bilgisayar bağlantıları sayesinde istenilen şekilde kullanılabilmesini sağlamaktayız.

Tartım terazilerimizin tasarımları OIML, ECWVTA ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Tartım terazilerimiz tüm sektörler de kullanılabilmekte, hızlı ve hatasız ölçüm imkanı sunmaktadır.

Tartım terazilerimizi farklı ebatlarda, farklı kapasitelerde ve farklı kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz. Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda kullanılan tartım terazilerimiz kuyumcu imalathanelerinden alış veriş merkezlerine kadar tüm firmalarda birçok alanda kullanılmaktadır.

1 kilogramdan 30 kilograma kadar tartım imkanı sunmakta olan tartım terazilerimiz ile altın ürünlerinden et ürünlerine kadar birçok ürünün kolaylıkla tartımının yapılması sağlanmaktadır. Tartım işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla hem zamandan hem de sunduğu kolaylıklardan faydalanmanızı sağlamaktayız. İmalatını ve satışını yaptığımız tartım terazilerimizin fiyatları üretim kalitemize, tartım kapasitesine ve kullanım anına göre belirlenmektedir.

Tartım terazilerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle insan sağlığı göz önünde bulundurularak sağlığa zararsız paslanmaz ve korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız.

Tartım terazilerimiz sebze meyve satışı yapılan yerlerde, et ve et ürünleri satışında, süt ürünlerinin tartımında, altın ve gümüş ürünleri imalathanelerinde ve diğer bir çok ürünün tartımında ürün ve malzemelerin tartımının kolaylıkla yapılmasını, üst üste toplama ve dara almasıyla diğer terazilerin sunamadığı birçok kolaylığı sunmaktadır.

Tartım terazilerimizin imalatını yaparken bakım, temizlik kolaylığı ve taşıma kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurmaktayız. Ayrıca Tartım terazilerimiz de tüm terazi özelliklerinin yanı sıra ilave birçok fonksiyon ve bilgisayar bağlantıları bulunmaktadır.

Tartım terazilerimizi kullanım alanına göre istenilen ölçü ve ebatta isteğe özel üretim olarak da imal etmekteyiz. Tartım terazilerimizin fiyatları, kalite standartları ve tartım terazilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Tartım Terazileri

Tartım Terazisi İmalatı Konya