İmalatını yaptığımız tüm kantar, baskül ve terazilerimize uygulanabilen isteğe özel olarak tasarlanabilen harici göstergelerin imalatını ve satışını yapmaktayız.

Tüm koşullarda çalışan kantarlarımız, basküllerimiz ve terazilerimiz için imalatını yaptığımız harici göstergelerimiz ile ürünlerinizin tartım sonuçlarının görüntülenmesi ve tartım cihazlarının uzaktan komuta edilmesini kolaylıkla sağlamaktayız.

Harici göstergelerimiz tüm baskül, kantar ve terazilerle uyumlu çalışmakta bunun yanında sayı ve ağırlık hesaplamalarını göstermekte, yüksek çözünürlüklü ekranları sayesinde bilgilerin kolaylıkla okunmasını sağlamak amacı ile tasarlanmıştır.

Mebasan Mevlana Harici Gösterge Sistemleri olarak imal ettiğimiz harici göstergelerimiz marketlerden endüstriyel firmalara kadar bir çok alanda kullanım kolaylığı sağlamakta, otomatik güç kesme ve kullanılmadığı zaman güç kesme gibi özellikleri ile enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Nem, su ve toz geçirmez yapıda ürettiğimiz harici göstergelerimizin imalatı, satışı, servisi ve yedek parçalarının imalatını Mebasan Mevlana Baskül Sanayi olarak yapmaktayız.

Harici göstergelerimiz tüm koşullarda problemsiz çalışmakta, işinizi kolaylaştırmakta, işgücünüzü ve hızınızı artırmaktadır. Ayrıca birçok tartım birimini bünyesinde barındırmaktadır.

Müşteri ve satıcıya aynı anda bilgi aktarabilen yönüyle de kolaylık sağlamakta ve bilgisayar bağlantıları ile hızınıza hız katmaktadır.

Harici göstergelerimizin fiyatları, modelleri ve harici göstergelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İmalat

%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Mevlana Baskül Kantar Terazi Tartı İmalatı Sanayi
İletişim: +90 332 322 70 51

Mebasan

Harici Göstergeler

Harici Gösterge İmalatı Konya